Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Privaatsus ja Küpsised

Info mida kogume

Kogume informatsiooni, kui soovid tellimust esitada meie kodulehel.

Me kogume, hoiustame ja töötleme sinu informatsiooni eesmärgiga sinu tellimusega tegeleda, ning ka hilisemaid probleeme lahendada ja pakkuda meie teenuseid. Me haldame järgmist informatsiooni: sinu nimi, sugu, emaili aadress, postiaadress, telefoninumber, mobiilinumber, faksinumber, makseinfo, maksekaardi info ja pangakonto info.

Me kasutame seda sinupoolt antud informatsiooni, et sinu tellimusega tegeleda ja selle sinuni toimetada. Samuti kasutame seda infot, et hallata sinu kontot meie veebisaidil; kinnitada ja läbi viia finantstehinguid, milled oled sooritanud veebisaidil; auditeerida andmete allalaadimist; parandada meie veebilehe kujundust ja / või sisu
ja kohandada neid kasutajale sobivaks; identifitseerida veebilehe külastajaid; uurida kasutajate demograafilist paiknemist; saata sinule meie arvates vajaliku infot mille kohta oled pärinud, sisaldades informatsiooni meie toodete ja teenuste osas, millele oled tellimust tehes loa andnud. Teie nõusoleku saamisel saadame ka teie maili peale infot meie toodetet ja teenuste osas. Kui sa ei soovi sellist infot võid alati sellest loobuda.

Me anname edasi ka sinu kontaktinfo, et postiteenus saaks sinuni paki toimetada (Näiteks meie kullerile ja varustajale).

Maksed mis sooritad meie Veebisaidil töödeldakse Paypal töötaja ja Paymill GmbH poolt.

Sinu tellimuse üksikasjad võidakse küll meie juures olla salvestatud kuid turvalisuse põhjustel meil ei ole juurdepääsu näiteks su makseinfole. Samas sinul endal on juurdepääs oma infole logides sisse oma kontole meie veebisaidil. Siit leiad siis ülevaate oma tellimuse üksikasjadest, mis tellimused on aktiivsed , mis kohe saadetakse välja ja toimetatakse sinu aadressile, makseinfo, pangainfo ja uudiskirjad.Te kohustute isikuandmeid käsitlema konfidentsiaalselt ja mitte tegema seda volitamata kolmandatele isikutele kättesaadavaks. Me ei saa võtta mingit vastutust paroolide kuritarvitamise eest, välja arvatud juhul, kui see kuritarvitamine on meie süü. Me ei jaga teie isikuandmeid väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda asuvate kolmandate isikutega.

Küpsiste Kasutamine

Mõned meie veebisaidi omadused toetuvad küpsiste kasutamisele.
Küpsis on väike kirjade ja numbrite fail, mille me teie arvutisse paneme, kui te nõustute.

Need küpsised võimaldavad meil eristada teid veebisaidi teistest kasutajatest, mis aitab meid omakorda pakkuda sinule paremat kogemust meie veebisaidil ja aitab meil muuta oma kodulehekülg veelgi paremaks.

 Küpsised on loodud selleks, et aidata teie arvutil või seadel meeles pidada midagi, mida olete selle veebisaidi kaudu teinud, nt mäletades, et olete sisse loginud või milliseid tooteid olete vaadanud. Meie kasutatavad küpsised on analüütilised küpsised. Need võimaldavad meil külastajate arvu ära tunda ja lugeda ning näha, kuidas külastajad saidil liiguvad ning see aitab meil parandada meie veebisaidi toimimist, näiteks tagades, et kasutajad leiavad kiirelt selle mida vajavad.
Shingyo kasutab küpsiseid statistiliste andmete jälgimiseks, nagu meie veebisaidi sirvimise kestus ja kasutajate poolt külastatud lehtede ja toodete sagedust.
Shingyo kasutab ka küpsiseid, et pakkuda teile paremat ostukogemust. Need küpsised võimaldavad meil sihtida ainult kõige asjakohasemaid reklaame, mis sisaldavad teie sirvimisajalugu puudutavaid tootevalikuid. Selle saavutamiseks kasutame küpsist, mis mäletab teie sirvimisajalugu eelmistest kordadest.
Teie brauser võib salvestada küpsised kõikjal ühest sirvimisseansist pikema aja jooksul:

 

• Seansi küpsised – Need kehtivad ainult veebisaidi sirvimisseansi kestuse ajal. Teie brauser tavaliselt kustutab need brauseri sulgemisel.
• Püsivad küpsised – need kestavad kauem kui brauseri seanss. Näiteks kui logite sisse meie veebisaidile ja naasete mõne päeva pärast, siis teab veebisait, kes te olete, ja kuvab teile tervitusteksti.                                                                     • Esimesed külastus küpsised – Need määravad teie veebibrauseris Shingyo domeen (või alamdomeen).                             • Kolmanda osapoole küpsised –Neid määrab erinevad domeenid, mitte selle veebisaidi oma mida otsite. Kolmanda osapoole küpsiseid kasutatakse mitmesugustel põhjustel, peamiselt teid huvitavate toodete ja teenuste jälgimiseks.

 Näiteks kasutame Google Analyticsi küpsist, mis aitab google’il  meile öelda kuidas külastajad meie veebisaidile jõuavad. Shingyo kasutab kõiki eespool nimetatud küpsiseid sellel veebisaidil. Kuid küpsised ei sisalda konfidentsiaalset teavet, näiteks teie aadressi, telefoninumbrit või krediitkaardi andmeid.

Kasutades Shingyo veebisaiti, nõustute meie privaatsuse ja küpsistega seotud eeskirjadega ning nõustute küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamisega meie ja meie hoolikalt valitud kolmandate osapoolte partnerite poolt, nagu kirjeldatud nendes eeskirjades. Kui te ei nõustu sellise kasutamisega, vaadake alltoodud jaotist, kuidas seadeid kohandada.

Küpsiste haldamine

Teie arvuti või seadme küpsiste haldamiseks on teil erinevaid võimalusi. Saate oma brauseri seadeid muuta, et küpsiseid vastu ei võetaks, või sõltuvalt sellest, millist brauserit te kasutate, võite saada märguande, kui veebisait üritab brauserit enda omaga asetada. Enamiku brauseritega saate lubada esimese osapoole küpsiseid, kuid keelduda kolmandate osapoolte küpsistest.

Kui muudate oma küpsiste eelistusi, saate ikkagi meie saidil surfata, kuid mõned funktsioonid ei pruugi normaalselt töötada.

Menüü brauserite abisõnum peaks teile selgitama kuidas blokeerida küpsiseid või muuta oma küpsiste seadeid. Saate kustutada oma brauserisse salvestatud küpsised, kasutades oma brauseri funktsiooni. Kuigi see ei tähenda, et te tulevikus küpsiseid ei kogu, annab see teile vabaduse kustutada oma küpsised pärast seda, kui olete võrgus olnud. Seda funktsiooni nimetatakse tihti nimeks “kliiringu küpsised”. Loomulikult ei  kustuta see küpsised ühest seadmest ühe brauseri kaudu automaatselt teises seadmes olevaid küpsiseid.

Kasutades Shingyo veebisaiti, nõustute meie privaatsuse ja küpsiste eeskirjadega ning nõustute küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamisega meie ja meie hoolikalt valitud kolmanda osapoole partnerite poolt, nagu kirjeldatud nendes eeskirjades. Kui te ei nõustu sellise kasutamisega, kohandage oma seaded vastavalt ülaltoodule.

 
Rohkem informatsiooni küpsiste kohta
Kui soovite küpsiste kohta rohkem teada saada, võib see veebisait teile abiks olla: www.aboutcookies.org (see link avaneb uues aknas). Või külastage teabeosakonna büroo veebisaiti aadressil: http://www.ico.gov.uk/for_organisations/privacy_and_electronic_communications/the_guide/cookies.aspx