Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Meist

Shingyo – Väikeste Organza Kottide Tarnija

Shingyo on hulgimüügiga tegelev väikeste kinkekottide tarnija, kes müüb tooteid üle terve Euroopa. Me pakume laia valikut unikaalseid tooteid mis on sobilikud igaks ürituseks. Kui oled andmas viimast lihvi oma pulmapäevale või soovid kokku panna kinkekoti ärikonverentsi jaoks, võid olla kindel, et leiad täpselt õiges stiilis kinkekoti meie veebipoest.

Founder of Organza Bags Tom Rijs

     Founder Tom Rijs

Mida Me Oma Klientidele Lubame?

Meie Shingyos ei ole ainult uhked oma väikeste kinkekottide  kvaliteedi üle vaid oleme samuti veendunud, et meie klienditeeninduse tase on parim.

Shingyo pakub ainult kõrge kvaliteediga tooteid, turu parimate hindadega ning toimetame ka tellimuse rekordkiirusel sinu ukseni.

Me püüdleme pidevalt paremuse poole ja meie eesmärk on alati täita ja ka ületada sinu kui meie kliendi ootused. Seda mõtet peegeldab ka meie 5 tärni arvustused ostjatelt, kes on saanud meie püsiklientideks. Siin on välja toodud ainult mõned kommentaarid, mis on kirjutatud Shingyo firma kohta:

‘Suurepärane firma, kellga teha koostööd ja hinnad on soodsad. Usaldusväärne firma, kes täidab oma lubadused.’ – Claire Winson, Lancaster

‘Tõeliselt head kotid ja väga abivalmis teenindus.’ – Tom Edison, London

‘Teie kottide kvaliteet on suurepärane ja tarne samuti kiire ja tõhus.’ – Alison Standish, Reading

Miks Peaks Väike Firma Valima Shingyo kinkekotid?

Meie unikaalne toodete varu varieerub alates organza ja riidekottidest kuni satiinkottide ja mini džuut kottideni.  Turundus on ettevõtte jaoks võti, nii et miks mitte maksimeerida oma konverentsi, messi või firmaürituse mõju?  Võid eritellimusena tellida sinu disainitud trükiga kinkekotid kõites sellega oma potensiaalset klienti.

Kuidas Saaksime Abiks olla Sinu Eriliste Sündmuste puhul?

Meie mõistame väikeste detailide tähtsust üritustel. Jäta see meie hoolde. Kui oled organiseerimas pereüritust, pulma või jõulupidu oma sõpradele, siis meie poolt on ideaalsed kinkekotid millega oma lähedasi üllatada. Mis iganes teemal, aastaajal või stiilis pidu toimub, meie käest võid leida kinkekoti mis harmoniseerub sinu erilise sündmusega.

Pakume erinevaid maksevõimalusi

Et sinu maksetehing oleks võimalikult lihtne sooritada, pakume mitmeid maksevõimalusi. Maksa krediit-,  või deebetkaardiga, pangaülekandega või kasutades PayPal kontot.

Klienditeenindus ja Müügijärgne klienditugi

Shingyo tiimis on alati keegi saadaval, et sind aidata ükskõik mis küsimuse või mure korral. Tellides meilt esmakordselt või olles püsiklient tahame olla sinu jaoks alati olemas.

Kui mingil põhjusel sa ei ole rahul oma tellimusega või sa tahad midagi vahetada, on meie müügijärgne Klienditugi olemas, et teha sinu elu natukenegi lihtsamaks.