Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Hulgimüük Organza Kotid

Meie tiimile meeldib chattida! Kui sinul on küsimusi või muresid, võta julgelt meiega ühendust ja üks meie klienditöötajatest aitab sind hea meelega. Pea samuti meeles, et meil on FAQ lehekülg, mis vastab enim küsitud küsimustele.

Spoilt For Choice?

Kui oled vaadanud meie tootevaliku läbi ja siiski kahtled missugune kinkekott võiks sinu ürituseks sobida, siis keegi meie tiimist saab sind kindlasti aidata.

Eritellimusel kohandatud

Me püüdleme selles suunas, et muuta sinu ostlemise kogemuse nii lihtsalks kui võimalik. Samas kui vajad juhendamist kuidas seda eritellimust siiski teha, võid meile helistada + 31481 354 120 ja üks meie klienditeenindajatest selgitab sinule  samm samm haaval selle protsessi läbi ja vastab kõigile sinu küsimustele.

Oma Tellimuse Jälgimine ja Jälitamine

Alates sellest kui oled saanud oma tellimuskinnituse maili peale saadame regulaarselt sulle maile infoga kus sinu pakk liigub. Kui oled valinud standad tarne, siis jälgimis võimalust ei ole.

Müügijärgne teenindus

Meie klientide rahulolu on meile äärmiselt oluline ja tahame veenduda, et jääd rahule oma ostuga. Kui sinul on kahtlusi seoses sinu tellimusega või sa ei jäänud rahule oma ostuga, siis võid võtta ühendust  meie müügijärgse teenindusega ja nemad hoolitsevad sinu eest. Kui soovid raha tagastust või ostu vahetust ilma lisa stressita, võid täita kontaktvormi või kirjutada meile siia:  info[@]shingyo.ee lisades oma tellimisnumbri, kuupäeva ning põhjuse miks soovid toote tagastada. Kui soovid lugeda rohkem tagastamisest ja rahade tagastuse kohta võid leida rohkem informatsiooni siit: tagastamise lehekülg.

Kontaktvorm

Sinu nimi (kohustuslik)

Sinu e-maili aadress (kohustuslik)

Teema

Sinu sõnum

Peakontor Euroopas
Shingyo Int
Stationsplein 26
6512 AB Nijmegen
The Netherlands

Helista meile + 31481 354 120
Saada meile e-post: info[@]shingyo.ee

Kommertsandmed:
Vat reg no: NL857888201B01
Chamber of commerce: 69479240