Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Veinipudeli

Näitan kõiki 4 tulemust

Muuda oma veini kingitus eriliseks ja väljapaistvaks mahutades ta stiilsesse ja elegantsesse veinipudelikotti. Tähtedega veinipudeli kinkekott on valmistatud kõrge kvaliteediga, tugevast organza materjalist ja mahutab ilusti Merlot või Burgundy.

Krookpael tõmbab koti ilusti kokku pudeli kaela ümber, luues ilusa üldmulje mida kaunistab ka kroogitud äär. Tänu läbipaistvale organza materjalile näeb kingisaaja ka veini nime, regiooni ja aastakäigu.

Miks Valida Meie Veinipudeli Kinkekoti?

Tähtedega veini  organza kotid on imeline pühade kingitus, eriti peole minnes. Tänu dekoratiivsele materjalile sobib see samuti kingituseks Uus Aasta ja Jõulupeole.

Me müüme eri värvides veini kinkekotte, mõlemad värvid on peened kui ka stiilsed ning sobivad ideaalselt veini kinkimiseks õhtusöögile minnes.

Kuidas minu äri võiks kasu saada Veinipudeli kinkekottide hulgimüügist?

Miks mitte tänada oma töötajaid kinkides neile pudeli veini Jõuludeks? Paki iga pudel ilusasse organza veinipudeli kinkekotti ja lisa isiklik sõnum tänutäheks.

Säravad tähed organza kinkekotil loovad piduliku meeleolu kui jõulude ajal oma poes veinipudeleid müüd. See on sinu võimalus teha meeldivat reklaami Jõulude ajal oma toidu ja veini poes.

Mis omadused on Veinipudeli Kinkekotil?

Pudelkoti mõõdud on 15 cm x 38 cm (laius x kõrgus). Kotil on vastupidav satiinist pael laiusega 1 cm. See kott sobib veinipudelitele mille diameeter on kuni 10 cm.

Kotte on saadaval värvides must, hõbe, kuld, tähtedega, džuut ja linane.

PE organza kotid on pool läbipaistvad. Igas pakendis on 100 toodet.

Veinipudeli kinkekotid hulgimüügi hind

Kõikide meie toodete puhul kehtib hulgimüügi allahindlus, mida suurema koguse sa ostad, seda odavam on!