Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Väikeste Kinkekottid

Näitan kõiki 9 tulemust

Need kinkekotid on ideaalsed messidel näidistoodete promomiseks. Kinkekotid on ka praktilised firma uute vidinate ja väikeste seadete jaoks. Võid samuti kasutada neid kukruid oma poes, et hoida seal elekriseadmeid. Pakkimine on osa turundusest ja mis võiks olla veel parem viis turustada oma tooteid kui kasutada pakkimisel naha imitatsiooniga kinkekotte.

Miks on need kinnitõmmatavad kinkekotid ideaalsed pidudel?

Väikesed kinnitõmmatavad kinkekotid on suurepärane täiendus piraaditeemalisele laste sünnipäeva peole: nüüd saavad lapsed panna oma saagi kotti ja koju kaasa võtta. Vanaaegset või gooti stiilis üritust korraldades sobib külalistele kinkida just need samad nahaimitatsiooniga kotid kuhu sisse pista pisikingitused.

Mis omadused?

Väikesed kinnitõmmatavad kinkekotid on saadaval eri suurustes, laius x kõrgus:
Mini 7.5 cm x 12 cm.
Väike: 10 cm x 15 cm.
Suur: 15x20cm
XL: 20x30cm

Kinkekotte on saadaval eri värvides. Meie mini kinnitõmmatavad kotid ei ole tehtud  polüestrist. Seetõttu sobivad need mini kinnitõmmatavad kotid ka messidel kus on keskonna teadlikud tarbijad. Kinnitõmbamiseks olev pael on tehtud samast materjalist kui kott ise ja sellega saab tõmmata kotisuu kinni.

Standard pakendis on 100 toodet.

Mida võid oma tellimuselt oodata?

Väikeste kinnitõmmatavaste kinkekottide tarne on tasuta ja need toimetatakse sinuni 3 päeva jooksul. Saadetist saab jälgida igal ajal. Kui sa ei ole rahul oma tellimusega, siis kehtib 14 päevane tagastamisõigus. Need väikesed kinnitõmmatavad kinkekotid on saadaval hulgimüügis Suurbritannias ja Euroopas.