Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Paber kinkekotid

Näitan kõiki 2 tulemust

Vahet ei ole kas sa soovid osta sadu või tuhandeid väikeseid paber kinkekotte, meie sortimendist leiad kindlasti endale sobiva. Standard mudel on efektiivne ja ajatu. Sa võid kasutada neid väikeseid kinkekotte aastaringselt. Võid valida dekoratiivprindi või kui sul on konkreetsem soov koti disaini suhtes, siis saad ka esitada eritellimuse.

Mille jaoks kasutatakse väikeseid paber kinkekotte?

Meilt tellides toimetatakse paberkotid kokkusurutuna. Tänu sellele saad neid kergelt hoiustada ja vajadusel kiirelt kasutusele võtta.

Mida võid oodata oma väikeste paber kinkekottide tellimuselt?

Meie paber kinkekotid toimetatakse laost 2 tööpäeva jooksul. Kui soovite oma tellimuse kindlaks kuupäevaks kätte saada on parim kui võtate meiega eraldi ühendust. Me parema meelega anname eitava vastuse kui et  valmistame pettumuse kuna tellimus ei jõudnud teieni õigeks ajaks.

Prinditud tekst paberkottidel

Paber kinkekottide peale saab trükkida firma brändi nime või logo. Võimalik on ka kohandatud eritellimus. Sinule saadetakse valmis näidis kinnitamiseks enne kui need lähevad tootmisse. Anna sisse kinkekottide eritellimus täpselt vastavalt sinu soovidele.

Kas sinul on meile küsimusi või teemasid mida soovid arutada.

Helista meile +31 481 354 120 või kliki siia.

Väikeste paberkottide hulgimüük Väikesed paber kinkekotidEhtekotid – Shingyo

Vastavalt tellimuse kogusele pakume lisa allahindlust. Me keskendume hulgimüügile. Osta on võimalik 50 toodet, 100 toodet, 200 ja selles üles poole. Niimoodi saame tagada optimaalse hinna sinu soovitud väikeste paber kinkekottidele.

Väikeste paber kinkekottide kasutusvõimalusi on hulgaliselt

Enamik meie ehtekotte on tehtud paberist, vaata siit meie väikeste paber kinkekottide valikut. Armastatuimad kinkekottid on Organza, velvet ja satiin paber ehtekotid. Kui soovid oma logo printida paber kinkekotile, siis pakume pad(tamograafia) printimist 1-4 värviga.

Kvaliteet garanteeritud, vastasel korral saad raha tagasi!

Meile on äärmiselt tähtis kliendi rahulolu kui ostad meie hulgimüügist väikeseid paber kinkekotte. Kui sa ei ole rahul tootega, siis leiame alati sobiva lahenduse. Tooted ilma trükita võib tagastada 30 päeva jooksul ilma selgituseta.

Kas olete näinud väikeseid kinkekotte või paber kinkekotte, mis meie veebisaidil puuduvad?

Meie veebisait pakub laia valikut ilusaid kinkekotte nagu oled märganud. Võid meiega ühendust võtta kui on soovi konkreetse kinkekoti vastu mida meie veebisaidil näha pole. Üldiselt meil on võimalus pakkuda seda toodet mida soovid.  Pealegi me pakume  eritellimusel kinkekotte suurtes kogustes nagu nt riidekotte üle 5000 t ja paberkotte üle 10.000.  Saame alati arutada sinu kui kliendi soove ja jõuda parimale kokkuleppele.

Kontakt

Kui sinul on küsimusi väikeste paber kinkekottide kohta võid kirjutada meile: info@shingyo.nl või helistada + 31 481 354 120. Meil on samuti chati võimalus, soovi korral kliki siia.