Väikeste Kinkekottide hulgimüük
0 mini-cart
 0.00

Ostukorvis ei ole tooteid.

menu

Kategooriad

Organza kinkekotid

Näitan kõiki 7 tulemust

Kõik meie organza kinkekotid on meie laos saadaval. Organza materjal, algselt siid on disainerite ja ürituste korraldajate lemmik, kuna materjal on vastupidav ja praktiline.  Kiud on õrn ja kasutatakse enim pruutkleitide ja pidulike kostüümide valmistamisel. See läbipaistev materjali on vastupidav kuid siiski pehme ja seda on lihtne töödelda ja kujundada soovi kohaselt.

Miks Valida Meie Organza kinkekotid?

Ideaalne lapse sünnipäevapeol, pulmas või messil, need armsad õrnad kukrud on nunnud ja lõbusad. Nad on täiusliku suurusega et minkida šokolaadi või maiuseid. Neid kukruid saab ka kasutada selleks, et hoiustada lähedase sõbra või pereliikme ehet. Mis iganes üritus ka poleks, need väikesed organza kinkekotid lisavad armsust sinu erilisele sündmusele.

Kliendid võivad osta neid organza kinkekotte  hõbe, must, valge ja veel mitmetes eri värvitoonides. Need toonid sobivad nii elegantsete kui lõbusate ürituste jaoks. Miks mitte ühendada organza kukruid üritustega nagu beebipidu või pidulik õhtusöök? Meie organza kukrud sobivad pea kõikide ürituste tarvis. Ainult vaja otsustada mida sa sinna sisse paned. Poolläbipaistev materjal laseb külalisel piiluda oma kingikoti sisse.

Kuidas Minu Firma Saab Kasu Organza Kinnitõmmatavest Kinkekottidest?

Selles stiilis Organza kinnitõmmatavad kotid on väga populaarsed ehetepoes, kus mõistetakse pakendi olulisust heas turundus strateegias. Need kotid tekitavad ka klientides uudishimu kui näevad neid poes.

 Organza kinnitõmmatava kottide omadused?

Organza kinkekotid on saadaval toonides : must, hõbe ja valge.

Meie väikesed organza kotid on läbipaistvast materjalist. Hõbedane sisevooder koti ülaosas on tehtud metalliseeritud lõngast(lurex).

Materjal on puudutades keskmiselt tugev. Kõrge kvaliteediga satiinpael on 4 mm lai ja suleb koti ülaosa luues atraktiivse üldkuju.

Standard karbis on 100 tükki.

Mida Võid Oodata Oma Tellimuselt?

Organza kinkekotid on saadaval tasuta saatmisega 3 päeva jooksul, tarne on jälgimisega.

Kui sa ei ole rahul oma tellimusega siis kehtib 14 päevane tagastamisõigus.
Organza kotid on saadaval Suurbritannias ja üle Euroopa. Osta hulgi ja saad eri allahindlust.

Toote omadused:
– PE Organza kotid on poolläbipaistvad.
Lurex lõng on metall- hõbedase tooniga.
– Materjal on keskmise tugevusega, ei ole liiga pehme ega liiga jäik.
– Vastupidave, kõrge kvaliteediga satiinpael laiusega 4 mm.